Web Sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları


1. Şartlar

https://aroma-elegance.com/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına tabi olmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka yasası ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

aroma-elegance’ın Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir lisansın verilmesidir, bir mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

materyalleri değiştiremez veya kopyalayamazsınız;
materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya halka açık herhangi bir teşhir için kullanamazsınız;
aroma-elegance’ın Web Sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya
materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “yansıtmak”.

Bu, aroma-elegance’ın bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali üzerine feshedilmesine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecek ve basılı veya elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekecektir. Bu Hizmet Koşulları, Hizmet Koşulları Oluşturucu yardımıyla oluşturulmuştur.

3. Yasal Uyarı

aroma-elegance’ın Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. aroma-elegance, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri reddeder. Ayrıca, aroma-elegance, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği veya bu tür materyallerle veya bu Web Sitesiyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

aroma-elegance veya tedarikçileri, aroma-elegance veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisi bu tür bir hasar olasılığı hakkında sözlü veya yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa bile, aroma-elegance’ın Web Sitesindeki materyallerin kullanımı veya kullanılamaması ile ortaya çıkacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantiler veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Revizyonlar ve Hatalar

aroma-elegance’ın Web Sitesinde yer alan materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. aroma-elegance, bu Web Sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmez. aroma-elegance, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. aroma-elegance, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. Bağlantılar

aroma-elegance, Web Sitesine bağlanan tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin aroma-elegance tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen herhangi bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

aroma-elegance, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Şart ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun

aroma-elegance’ın Web Sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr yasalarına tabi olacaktır.

Call Now Button